На Львівщині запрацював ще один підрозділ митного оформлення

Вчора, 28 березня, розпочав роботу відділ митного оформлення №3 Львівської митниці ДФС, створений в результаті оптимізації структури Львівської митниці ДФС. Він розташований поряд з митним постом «Краковець» на українсько–польському кордоні, що своєю чергою дозволяє суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності значно економити на логістичних витратах, повідомили в ГУ ДФС у Львівської області.

 

Підрозділ здійснює митне оформлення вантажів у всіх митних  режимах. Для зручності підприємців тут працюють всі контрольні служби, які необхідні для завершення митного контролю. Підрозділ облаштований всім необхідним, зокрема: сучасними системами зв’язку, камерами відео спостереження та зчитування номерних знаків транспортних засобів,  вагою, складом тимчасового зберігання відкритого типу, тощо.

 

Керівництво Львівської митниці ДФС та власник підприємства, на території якого розміщений підрозділ, вживають  всіх заходів  у напрямі створення сприятливих умов для роботи суб’єктів господарювання, зокрема їх комфортного,  швидкого та прозорого  обслуговування.

 

Як відомо, наказом ДФС від 24.02.16, з метою оптимізації структури Львівської митниці ДФС ліквідовано митні пости “Городок ” та “Скнилів”. Натомість їх повноваження в повному обсязі покладено на новостворені підрозділи відділів митного оформлення № 1,  № 2 та № 3 Львівської митниці ДФС.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ