На Львівщині засуджено інженера лісгоспу

Старосамбірським районним судом Львівської області визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки) інженера охорони і захисту лісу одного з лісгоспів Старосамбірського району.Повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Державним обвинувачем прокуратури Львівської області у суді доведено, що посадовець неправомірно виписав лісорубний квиток на здійснення суцільної лісовідновної рубки, при тому що такі роботи матеріалами лісовпорядкування передбачені не були, а   саме насадження не досягло віку стиглості для вирубування.

 

У подальшому вказаний лісорубний квиток також було підписано керівником лісогосподарського підприємства, на підставі чого зрубано більше 600 дерев різних порід та спричинено шкоду лісовому господарству на суму понад 3 млн  грн.

 

У ході досудового розслідування у цьому провадженні заготовлена на лісосіці деревина   була арештована та за рішенням слідчого судді, з метою недопущення її псування, реалізована лісгоспом.

 

За вчинення зазначеного злочину інженеру   судом   призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати певні посади строком на 2 роки, зі штрафом, та встановлено іспитовий строк –  один рік.

 

Вирок суду законної сили ще не набув.

 

Водночас, прокуратурою Львівської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в якому розслідується правомірність дій інших посадових осіб лісогосподарського підприємства. На цей час колишньому керівнику лісгоспу, який також підписав вказаний лісорубний квиток, повідомлено    про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст.367 КК України. В провадженні тривають необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на завершення досудового розслідування.

 

На разі вивчається питання щодо пред’явлення позову з метою відшкодування завданих збитків.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ