На Львівщині завершився курс «Включайся»

4 серпня, в межах курсу свідомих «Включайся!», відбулось останнє заняття із самооборони для молоді. Учасники отримали теоретичні та практичні навички особистої безпеки, освоїли основні техніки захисту та відпрацювали прийоми уникнення нападу.

 

Під час навчання працівники патрульної поліції – інструктори з тактики наголосили учасникам  на ключовому завданні самооборони – збереженні життя та втечі від нападника, адже самооборона, як зазначили патрульні, не метод боротьби, а можливість уникнути злочинних посягань.

 

Нагадаємо, що в межах курсу свідомих «Включайся» упродовж трьох днів учасники вивчали ключові навики особистої безпеки: психологію стресу в небезпечних ситуаціях, домедичну допомогу та ефективну самооборону.

 

Тренінговий курс став першим спільним кроком на шляху підвищення свідомості молоді Львівщини в питаннях особистої безпеки та відповідальності за своє життя та життя близьких. Проект організований департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та Патрульної поліції Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ