На Львівщині завершився юніорський чемпіонат України зі спортивної акробатики

Нещодавно у спеціалізованому гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського успішно завершився особистий чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів (ІV ранг).

 

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації,  Львівська обласні федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

 

Загалом у змаганнях взяли участь 148 спортсменів з акробатичних осередків Києва, Миколаєва, Вінниці, Одеси, Березівки, Умані, Дніпра, Кривого Рогу, Покрову, Кам’янського, Білгород-Дністровського, Краматорська, Харкова, Сум, Луцька, а також збірна Львівщини (18 осіб), представлена спортивними школами Дрогобича, Борислава та Львова.

 

Під час церемонії урочистого відкриття чемпіонат України організатори квітами та оплесками привітали тих спортсменів та тренерів, котрі нещодавно представляли честь України в чемпіонаті Європи- 2017 зі спортивної акробатики серед юніорів  (U-19) та вікових груп у м. Ряшів (Польща). Тренери спортсменів Львівщини, які підготували чемпіонів та бронзових призерів чемпіонату Європи – 2017 були відзначені грамотами управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

 

Найкращі результати показали:

 

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар – Табачинська Олександра – Пилип’як Юлія (Дрогобицька ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.).

Серед  чоловічих пар –– Нікітін Микита – Лукахін Микита (м. Одеса).

Серед змішаних пар – Похотнюк Дарина – Мадей Олександр (м. Вінниця).

Серед жіночих груп – Вихованець Олена – Хижняк Ірина – Капланська Інна (м. Вінниця).

Серед чоловічих груп – Островський Микита – Митрик Віктор – Смольський Андрій – Савка Юрій (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А., Бірюшова І.).

У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар – Кобезь Валерія – Козловська Вікторія (м. Кривий Ріг).

Серед чоловічих пар – Буханевич Ігор – Воронов Володимир (м. Київ).

Серед змішаних пар – Стецюк Анастасія – Голяк Володимир (м. Вінниця).

Серед жіночих груп – Помяновська Дарина – Мальчук Олександра – Куніцка Вікторія (м. Луцьк).

Серед чоловічих груп – Ляхов Богдан – Набивач Ярослав – Набивач Ілля – Калашник Владислав (м .Кривий Ріг).

За програмою КМС:

Серед жіночих пар – Цюрупа Маргарита – Россолова Юліана (м. Одеса).

Серед  чоловічих пар – Липчак Філіп – Кучеров Павло (м. Київ).

Серед змішаних пар – Сіземова Анна – Скородзієвський Данило (м. Київ).

Серед жіночих груп – Шин Ірина – Скорик Катерина – Ходос Єлизавета (м. Білгород-Дністровський).

Серед чоловічих груп – Строган Максим – Орищак Тарас – Стеців Ростислав – Стеців Назар-Максим (Дрогобицька ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.).

А також представники Львівської області у віковій групі 12-18 років: серед  чоловічих пар – Пишкович Богдан – Сокол Дмитро (Бориславська ДЮСШ, тренери: Чопик Г. Асланіді С.) посіли 3 місце; серед змішаних пар – Агурцова Анна – Лаврик Назар  (Бориславська ДЮСШ, тренери: Чопик Г. Асланіді С.) – 6 місце.

У віковій групі 13-19 років: серед жіночих пар – Чеботарьова Анастасія – Кіцера Ліліана (м.Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т., Бойко А.) посіли 4 місце: серед чоловічих пар – Дребот Олег – Дребот Віталій (ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.) – 4 місце.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ