На Львівщині зібрали цілий арсенал зброї за місяць добровільного роззброєння

У березні мешканці Львова та області здали в органи внутрішніх справ 179 одиниць зброї, 107 спецзасобів, а також велику кількість набоїв і боєприпасів.

 

Як нагадує відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області, місячник добровільної здачі зброї на Львівщині тривав від 1 по 31 березня для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їхнім використанням, виявлення та перекриття каналів надходження в кримінальне середовище.

 

Під час місячника мешканці могли звернутися в органи внутрішніх справ (у відділи, відділення поліції або безпосередньо до працівників поліції) та здати зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежно – без дозволів, реєстрації тощо. Якщо громадяни добровільно здавали таку зброю – їх звільняли від кримінальної відповідальності.

 

За час проведення місячника в органи внутрішніх справ мешканці Львова та області здали:

зброї – 179 одиниць. У тому числі:

–         нарізної армійського взірця – 1 од.

–         мисливської нарізної – 27 од.

–         мисливської гладкоствольної – 149 од.

–         холодної – 2 од.

спецзасобів – 107 одиниць. У тому числі:

–         газових пістолетів та револьверів – 89 од.

–         травматичної дії – 18 од.

боєприпасів – 773 одиниці.

 

«Дуже добре, що люди поставилися до питання відповідально і приносили зброю. Часто мешканці зверталися по роз’яснення до своїх дільничних інспекторів і це також свідчить про те, що поліції почали більше довіряти. Часто це була мисливська зброя, власники якої померли, або газові чи травматичні пристрої, які люди придбали без дозволу. Хочу нагадати, що у випадках, коли громадяни добровільно здавали зброю, вони отримували можливість зареєструвати її та отримати в користування – таких питань про реєстрацію зараз вирішують 173», – повідомив начальник відділу дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівській області, підполковник поліції Віктор Катерина.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0