На наступній сесії депутати облради розглянуть дві програми медичної галузі

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, на якому депутати розглянули і підтримали 11 обласних програм. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласно ради.

А саме: Програму розвитку української мови, української культури, історичної свідомості на 2015-2017 роки, Програму збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області, Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області до 2016 року, Обласну програму “Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки, Комплексну програму підтримки та розвитку АПК Львівської області, Програму протидії тероризму у Львівській області, Обласну цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області “Безпечна Львівщина”, Програму підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області, Комплексну програму цивільного захисту населення і територій Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань дислокованих на території Львівської області та Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2016 рік.

Дві програми з медичної сфери – Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівської області та Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області депутати вирішили винести на розгляд чергової сесії Львівської обласної ради 16 лютого, а всі інші розглянуть на сесії 1 березня.

Також депутати підтримали ініціативу голови постійної комісії з питань освіти і науки Володимира Вантуха про передачу дитячого будинку “Рідний дім” змішаного типу в селі Корналовичі Самбірського району на баланс департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Як зазначив голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак, таке рішення дасть змогу перевести в цей заклад дітей з інших сиротинців, які перебувають в ненайкращому стані, забезпечивши їм нормальні умови проживання і навчання.

Окрім того депутати вирішили запропонувати сесії обласної ради переглянути рішення про прийняття бюджету області, зокрема, віднайти 3 млн грн на проведення у Львові чемпіонату світу з шахів та 550 тис. грн на співфінансування проекту “Муніціпальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ