На охорону і збереження культурної спадщини Львівщини – більше 9 млн грн

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 5 грудня, затвердилипрограму «Охорони і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 – 2020 роки». Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

Серед основних завдань Програми:

 

–         Проведення повного обліку пам’яток культурної спадщини на території Львівської області шляхом їх  паспортизації.

–         Проведення невідкладних реставраційних робіт на пам’ятках культурної спадщини.

–         Проведення невідкладних реставраційних робіт на пам’ятках дерев’яної сакральної архітектури.

–         Раціональне використання та консервація об’єктів культурної спадщини, їх гармонійне функціонування в життєвому середовищі.

–         Здійснення системних заходів з популяризації пам’яток культурної спадщини.

–      Співфінансування проектів, що реалізуються на території Львівської області із залученням Міжнародної Технічної Допомоги (МТД).

 

Слід зауважити, що під час формування переліку пам’яток культурної спадщини, які потребують виконання ремонтно-реставраційних робіт першочергово враховуватимуться такі, на яких завершуються роботи, або розпочаті в попередні роки; пам’ятки, які перебувають в аварійному стані, пам’ятки, які мають виготовлену проектно-кошторисну документацію на реставраційні роботи; пам’ятки, для яких передбачене співфінансування з районного (місцевого) бюджету. 

 

Обсяг фінансування з обласного бюджету на 2018 рік  – 9 700,0 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ