На пільги та субсидії – майже 40 млн грн із бюджету країни

Із державного бюджету Львівській області додатково перерахували грошовими коштами субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги і субсидії за спожиті енергоносії та комунальні послуги в сумі 35,2 млн грн.

 

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, кошти субвенції передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням.

 

Цей фінансовий ресурс в повному обсязі погасить бюджетні борги (станом на 1 травня 2017 р.) перед тими постачальниками енергоносіїв та надавачами житлово-комунальних послуг, до яких неможливо застосувати механізм взаєморозрахунків (безготівкові розрахунки), а також зменшить заборгованість згаданих підприємств із виплати заробітної плати.

 

Крім цього, Львівщині перерахована субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 4,6 млн грн.

 

Варто зазначити, що з початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 27,7 млн грн або 100% до планових призначень на І півріччя цього року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ