На посаду гендиректора «Галсільліс» претендує троє кандидатів

На посаду генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Галсільліс» претендують троє осіб. Це Володимир Богач, Володимир Мельник, Олег Данчук. Про це інформує прес-служба ЛОР.

Таке рішення сьогодні, 23 лютого, ухвалила відповідна конкурсна комісія.

Під час засідання конкурсна комісія розглянула та проаналізувала кандидатури усіх претендентів та подані ними документи щодо їх відповідності кваліфікаційним вимогам та вимогам відповідного Положення.

Відтак, до участі в конкурсі допустили усіх кандидатів.

Коротко з їх біографії:

Богач Володимир Богданович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 29 років.

Мельник Володимир Миколайович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 39 років.

Данчук Олег Тадейович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 37 років.

Наступний етап конкурсу – заключний, за рішенням конкурсної комісії відбудеться у вівторок, 28 лютого, об 11:00 у кабінеті №307 Львівської обласної ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ