На посаду прокурора Львівщини є п’ять кандидатів

На посаду прокурора Львівської області розглядають 5 кандидатів. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

 

Нещодавно з посади було звільнено прокурора Львівської області, тому виникла необхідність призначити керівника на цю вакантну посаду.

 

«У зв’язку з цим на даний час Департамент кадрової роботи та керівництво Генеральної прокуратури підбирають гідного кандидата на посаду прокурора Львівської області», – пояснив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

 

«Наразі розглядається орієнтовно п’ять претендентів на посаду прокурора Львівської області, серед яких є і Сергій Горбатюк. Однак, на сьогоднішній день рішення про призначення на посаду тієї чи іншої особи ще не прийнято. Головне завдання – підібрати гідну людину і обов’язково врахувати її ділові якості, професійний рівень, досвід роботи, а також думку самого претендента щодо бажання обійняти вказану посаду», – зазначив прокурор Генпрокуратури.

 

Він також підкреслив, що без врахування думки претендента на посаду, у тому числі і думки С. Горбатюка, жодні кадрові призначення не відбудуться.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:41, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:24, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0