На ремонт дороги Судова Вишня–Яворів–Рава-Руська витратять 660 млн грн

У середу, 23 листопада, Львівщину відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян та оглянув хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Судова Вишня – Яворів – Рава-Руська, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Заплановано відремонтувати близько 55 км цього автошляху. Орієнтовна вартість робіт – близько 660 млн грн. У цьому році планують відремонтувати 5 км дороги та витратити на ремонт близько 62 млн грн. Ремонтні роботи ведуться за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету.

 

“На сьогодні ми багато уваги приділяємо розвитку прикордонної інфраструктури, у тому числі й Львівщини. Зокрема, це робимо для того аби у майбутньому не виникало різниці у якості між українськими та європейськими дорогами. Аналізуємо як пасажирські, так і вантажні потоки. Хочемо також, аби європейські автобани мали продовження і на території України. Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій”.

 

“Для нас дуже важливо залучати різні джерела фінансування для ремонту доріг. Зокрема, митні платежі, а також кошти інвестиційного проекту та польського кредиту, наданого Україні, – розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – У рамках останнього зокрема, прагнемо використати кошти перш за все для того, аби здійснити реконструкцію доріг, що з’єднують пункти пропуску на українсько-польському кордоні”.КоментаріАрсений коментує:
12:45, четвер, 24 листопада 2016
 

Львовские дорожники уже захлебываются изобилием денежных вливаний. Создается впечатление, что Украина состоит из пяти областей -Киевской, Одесской, Винницкой, Львовской и Ив.Франковской областей. Понятно “заигрывание”. НО! Не до такой же степени! Понятно местничество, но почему при Яценюке-Бурбаке страдала Буковина? Они-дебилы?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ