На ремонт підпірної стінки на вул. І. Франка виділили 1,5 млн грн

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова». За словами Олега Іщука, директора департаменту фінансової політики ЛМР, перебачено виділити Галицькій районній адміністрації 1,5 млн. грн для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану цегляної підпірної стінки на вул. І. Франка, 109-111. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«У наш департамент надійшов повний пакет документів, щодо проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану основних несучих конструктивних елементів цегляної підпірної стінки на вул. І. Франка, 109-111. Усі документи перевірені, тому пропонуємо виділити Галицькій районній адміністрації 1 млн. 500 тис. грн для проведення цих робіт», – доповів Олег Іщук.

 

Нагадаємо, 22 грудня на вул. І.Франка, 109-111 обвалилась частина підпірної стінки, орієнтовно 20 м3 землі на площі 30 м2. Ніхто не постраждав, будинки не пошкоджено. Загалом довжина підпірної стінки становить 16 м, висота – від 6 до 8 м.

 

Після отримання кошторису на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану цегляної підпірної стінки на вул. І. Франка, 109-111, Галицька районна адміністрація звернулася в комісію ТЕБ і НС щодо виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Львова на проведення аварійно-відновлювальних робіт з відновлення стінки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ