На ремонт підземного переходу на вул. Стрийська,45 – В.Великого потрібно 450 тис грн

Як повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, загальний бюджет робіт з ремонту, облаштування освітлення у підземному переході на вул. Стрийська, 45 – Володимира Великого становить 450 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Далі 26 травня на розгляд виконавчого комітету буде винесено рішення про передачу на баланс Сихівській РА підземного переходу по вул. Стрийська, 45 – Володимира Великого, а 1 червня на розгляд сесії Львівської міської ради – проект ухвали про виділення 450 тис. грн. на ремонті роботи.

 

«Також потрібно попрацювати з бізнесовими структурами, які знаходяться на цій площі. Площа виглядає жахливо. Я пам’ятаю часи, коли вона була засаджена тюльпанами. Зараз там стоянка, МАФи, все поруйновано і знищено. Треба потихеньку ці МАФи перемістити під землю. Треба провести серйозну роботу із залученням усіх, зокрема, активним мешканців району. Потрібно переглянути перспективну схему, подивитися, котрі з МАФів мають дозвіл там бути, котрі ні. Адже дехто з них там алкоголь продає. Було б добре розробити проект цієї площі, зробити візуалізацію, як все має бути. Нашими союзниками в цьому будуть лише мешканці Львова. А власники МАФів завжди будуть проти. Треба залучати активних мешканців, які там живуть», – наголосив міський голова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ