На розвиток культури Львівщини – більше 12 млн грн

У вівторок, 21 березня, депутати Львівської обласної ради обговорили та затвердили Комплексну програму розвитку культури Львівщини на 2017 рік».  За це рішення проголосувало 69  обласних обранців. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

На цю  програму скерують 12 млн 300 тис грн. Вона включає 9 напрямів, з яких 3 – пролонговані та 6 – нових.

 

Як розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська, у програмі на популяризацію української культури та мови, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном передбачено 3,1 млн грн., підтримку народних домів – 2,6 млн грн, поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів – 1,2 млн грн, підтримку музеїв – 580 тис. грн, підтримку мистецьких шкіл -1 млн грн,  підтримку театрів – 700 тис. грн., підтримку мистецьких ініціатив – 1,2 млн грн., відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв –  1,5 млн грн., підтримку видатних творчих особистостей  – 390 тис. грн.

 

В свою чергу голова бюджетної комісії Олег Домчак  наголосив, що при реалізації заходів програми оплата всіх послуг/товарів має здійснюватися через програму PROZORRO, також необхідно прописати та деталізувати кожен із заходів, на які скеровуються бюджетні кошти.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ