На сцені Львівської філармонії відбудеться Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси

З 21 до 30 жовтня на сцені Львівської обласної філармонії пройде II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси cеред кращих молодих віртуозів світу. Організатор конкурсу – ГО Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики».

 

Цьогоріч заявки на участь подало близько 40 музикантів з 20 країн світу, зокрема з Польщі, Канади, Австрії, Іспанії, Південної Кореї, Ірландії. Вікове обмеження — з 15 до 29 років. Конкурсна програма містить складні та різнопланові твори світової класики і українських композиторів. Визначення переможців відбуватиметься у три тури.

 

22 і 23 жовтня — I тур;

25 і 26 жовтня — II тур;

28 і 29 жовтня — III тур;

30 жовтня — гала-концерт.

 

Журі конкурсу очолить видатний маестро, уродженець Львівщини Олег Криса, який зараз концертує по світу та обіймає посаду професора в Істменській школі музики у Рочестері (США). Також до складу журі запрошено найвідоміших педагогів-музикантів з Польщі, Фінляндії, Японії, Австрії та ін.

 

В усі конкурсні дні вхід на концерти — вільний. Після завершення змагання та підбиття підсумків відбудеться гала-концерт, де диригуватиме Тарас Криса, син Олега Криси.

 

Нагадаємо, вперше конкурс відбувався у 2013 році з ініціативи Мистецького об’єднання «Світ класичної музики». Президент об’єднання Серій Подолянчук зазначив, що мета конкурсу – підтримати українську талановиту молодь та дати їй поштовх для розвитку до світового рівня майстерності. Також це і шанс представити українську музичну традицію широкому загалу. Організатор підкреслив, що такі заходи дуже важливі для іміджу міста як культурної столиці.

 

Більше інформації на сайті конкурсу: http://olehkrysa-competition.com/?setlang=ua

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ