На сесії Львівської облради обговорять питання реорганізації Центру медицини катастроф

На сесії Львівської облради обговорять питання реорганізації Центру медицини катастроф

Депутати Львівської обласної ради вирішили надати слово представникам Центру медицини катастроф, які прийшли з пікетом під стіни обласної ради. 

За таке рішення під час сесії проголосували 62 депутати, інформує кореспондент«Вголосу».

Під стінами сесійної зали Львівської облради сьогодні одразу кілька пікетів, один із яких організували працівники підрозділів КП ЛОР «Центр екстреної медицини та медицини катастроф». Вони виступили проти реорганізації цього закладу.

Депутати запропонували надати слово учасникам акції протесту, однак це питання не підтримали у сесійному залі.

Зокрема, депутат від Блоку Петра Порошенка Михайло Задорожий  наголосив,  що він проти того, щоб давати слово на сесії тим, хто прийшов із пікетом.

«Хай звертаються у профільні комісії і вже голови комісій інформують сесію про певні питання. Ця трибуна – для депутатів», – сказав Михайло Задорожний.

Водночас депутат від фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич нагадав, що «свободівці»  пропонували зміни до регламенту, які передбачають, що, якщо під стінами обласної ради є люди, питання, із яким вони прийшли автоматично вносять до поряду денного.

Олег Панькевич наголосив, що сьогодні  мова іде про дуже важливе та резонансне питання, яке стосується сотень людей, тому пікетувальників необхідно послухати.

Тож депутати вирішили надати слово представникам колективів Центру медицини катастроф після завершення «розминки».

Як писав «Вголос», громадськість виступила категорично проти ліквідації Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який є комунальним підприємством Львівської обласної ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ