На сесії міськради затвердили Програму «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки

З метою створення сприятливих умов для розвитку та популяризації фізичної культури і спорту у місті Львові, проведення спортивних змагань та заходів із залученням спортивної спільноти міста, сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні Львівської міської ради затвердили Програму «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки.

 

Програма «Відкриті кубки Львова» – це конкурс на здобуття фінансової підтримки та співфінансування заходів спортивних федерацій на території м. Львова та Львівської області чи офіційно визнаних місцевих осередків Всеукраїнських федерацій з офіційно визнаних в Україні видів спорту.

 

Метою програми є стимулювання розвитку та популяризація фізичної культури та спорту у м. Львові, збільшення кількості спортивно-масових заходів, забезпечення підтримки спортивних федерацій в організації та проведенні відкритих кубків м. Львова через надання їм фінансової підтримки на проведення спортивно-масових заходів з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування.

 

Переможці програми визначатимуться за рішенням конкурсної комісії та отримуватимуть фінансову підтримку на проведення «Відкритих кубків Львова» за видами спорту у розмірі до 100 000 грн. на захід-якщо організація подається на конкурс вперше і до 250 000 грн. на захід-якщо організація має досвід проведення таких заходів у попередні роки, але не більше 80% від загальної суми кошторису проведення заходу. Умовою співфінансування є власний внесок громадської організації у розмірі не менше 20% загальної кошторисної вартості заходу.

 

Реалізація програми на всіх етапах супроводжуватиметься обов`язковим висвітленням у засобах масової інформації, а реалізація спортивно-масових заходів у рамках програми супроводжуватиметься обов`язковою онлайн відеотрансляцією.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ