На сесії затвердили Програму забезпечення охорони громадського порядку

Сьогодні, 7 грудня, на сесії депутатів Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про затвердження Програми забезпечення охорони громадського порядку та безпеки комунальних об’єктів Львівської міської ради на 2018 рік». Ця Програма дасть змогу забезпечити підвищення рівня громадського порядку та безпеки, зменшення кількості осіб, які постраждали внаслідок порушення громадського порядку та злочинів, оперативно реагувати на виклики і загрози громадській безпеці. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Програму прийняли з метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки комунальних об’єктів Львівської міської ради на 2018 рік, а також з метою покращення роботи Львівської міської ради та її структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ, організацій через забезпечення безпечних умов для їх функціонування. Програма сприятиме більш швидкій та якісній допомозі населенню, реалізації законних прав та свобод громадян, а також забезпечить узгодження заходів оперативного реагування на виклики і загрози громадського порядку та безпеки.

 

«У нас є дуже позитивні приклади по школах, де ми поставили відеоспостереження. Там є можливість приїзду спецгрупи за декілька хвилин. Коли у школі є охоронець, який спить або фізично не має можливості відреагувати, то це не допоможе уникнути крадіжок. Безпека наших шкіл і садочків на першому місці, бо ті крадіжки, які є, жахливі», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ