На сесії затверджено Комплексну програму профілактики злочинності у місті

На сесії затверджено Комплексну програму профілактики злочинності у місті

Сесія Львівської міської ради затвердила Комплексну програму профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки.

«Основним завданням цієї Програми є виділення в міському бюджеті коштів у сумі 1 млн. 513 тис. 500 грн. для придбання обладнання та предметів довгострокового користування, які в подальшому будуть передані Головному управлінню Національної поліції у Львівській області. Зазначене питання є погоджене на профільній депутатській комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Основним стратегічним завданням Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2016-2017 роки є забезпечення профілактики боротьби зі злочинністю, що буде сприяти подальшому вдосконаленню практичної діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, правоохоронних органів області у питаннях забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягненню уповільнення темпів її зростання на основі чітко визначених пріоритетів, поступового нарощування зусиль держави і громадськості, вдосконалення організації, засобів і методів запобігання злочинам та їх розкриття.

Програма передбачає організаційне забезпечення профілактики злочинності, захист життя, здоров’я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань, протидію організованій злочинності, зменшення криміногенного тиску на економічні відносини, мінімізацію злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище, запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму, протидію рецидивній злочинності, охорону громадського порядку, посилення контролю за дотриманням законодавства під час провадження господарської діяльності, набуття та реалізації майнових прав, матеріально-технічне та фінансове забезпечення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ