На Сколівщині визначили стратегічні напрями розвитку сільського туризму

Днями в м.Сколе відбулося засідання стратегічної сесії кластеру сільського туризму Сколівського району. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Цей кластер було засновано 24 жовтня 2017 року в межах проекту Спілки СЗТ України «Сільський зелений туризм – від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів» за фінансування проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об`єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку».

 

Мета кластеру – розвиток краєзнавчо-етнографічного, екологічного та відпочинкового туризму на базі співпраці сільських садиб та міні-готелів, закладів харчування, виробників традиційної та екологічної продукції, самодіяльних фольклорних груп, природоохоронних та історико-охоронних установ.

 

На сесії презентували Паспорт кластеру сільського туризму Сколівського гірського району та визначились із стратегічними напрямами і першочерговими заходами розвитку кластеру сільського туризму.

 

Також були вручені сертифікати спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні гостинним садибам «Швагри» та «У Дем’янів».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ