На Стрийщині триває Форум кредитних спілок

Упродовж трьох днів, 10-12 серпня, Львівщина приймає Форум кредитних спілок. Учасники обговорюють стан та перспективи ринку кредитної кооперації, запозичення міжнародного досвіду та роль кредитних спілок в економічному розвитку регіонів.

 

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз представила програму підтримки агропромислового виробництва Львівської області та проекти, які тісно взаємодіють з кредитними спілками та спрямовані на розвиток сільських територій.

 

«Загалом на Львівщині реалізується велика кількість обласних програм і роль кредитних спілок в забезпеченні фінансовими ресурсами потенційних учасників є вагомою, зокрема надання кредитів на енергозбереження, для особистих селянських господарств та учасників АТО тощо» – відзначила Наталія Хмиз.

 

Захід відбувається в межах ІІ Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок за участі представників Української світової кооперативної ради, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок та кредитних спілок України, депутатів Верховної Ради України та Львівської обласної ради, Львівської державної обласної адміністрації, районної та місцевої виконавчої влади та ініціативи КС «Вигода».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ