На території військової частини на Львівщині знайшли бочки з хімічною речовиною

У місті Кам’янка-Бузька на відстані 20 м від центрального ринку на вулиці Ярослава Мудрого, 1, в одному з приміщень недіючої військової частини, що належить Міністерству оборони, виявили 6 металевих ємностей без маркування з невідомою хімічною речовиною. 

Як повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, невідома речовина дратувала сльозову оболонку очей та мала неприємний різкий запах.

Тривожну знахідку знайшли у четвер об 11:48. Загалом у приміщенні знаходилися 6 металевих бочок, з яких 2 ємності по 275 літрів, дві – по 200 літрів у кожній, 2 – по 50 літрів.

Деякі з ємностей були розкриті, в них було налито густу речовину темно-коричневого кольору, в інших бочках перебувала кристалічна речовина білого кольору.

Рятувальники огородили небезпечне місце і виставили охорону. Згодом було прийнято термінове рішення вивезти хімічну речовину за межі міста й утилізувати.

Сьогодні станом на 04:00 працівники хімічної лабораторії відібрали проби речовини для визначення її складу. Всі ємності з речовиною переміщено з центральної частини території до захищеного ангару, на місці події запах речовини відсутній. До місця зберігання речовини унеможливлено доступ сторонніх осіб.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ