На Турківщині тривають Шості Бойківські фестини

На Львівщині тривають Всесвітні бойківські фестини, які цього року відбуваються під гаслом «Всесвітні бойківські фестини – у розбудові Української держави!»

 

Відтак, у п’ятницю, 4 серпня, у м. Турка відбуватиметься музично-пісенний та словесний дитячий фольклорний конкурс «Маленькі бойкиня та бойко», науково-практична конфереція з питань розвитку традиційної та нетрадиційної народної медицини на Бойківщині та пропаганди здорового способу життя, а також засідання круглого столу із вшанування пам`яті видатного Українського бізнесмена і мецената Петра Яцика, вихідця з Бойківщини, який проживав у Канаді і заснував за власний кошт в м. Києві конкурс серед учнів шкіл України.

 

О 13:00 год відбудеться відкриття художньо-меморіальної таблиці «Соловейку Бойківщини» Ізидору Пасічинському на фасаді приміщення школи с. Красне Турківського району, також проведуть пам’ятний захід біля художньо-меморіальної таблиці Івану Багряному (1906-1963) на фасаді ЗОШ № 2 м. Турка. Опісля відбудеться презентація енциклопедичних видань та літератури з історії, сьогодення і майбутнього бойківського краю, а також шахово-шашкові турніри пам’яті Степана Попеля.

 

О 15:00 год відбудеться парад Бойківської народної ноші та Науково-пізнавальний вечір «Франкові читання» з нагоди 161-ї річниці від дня народження Івана Франка.

 

Опісля відбудеться мистецька зустріч членів Управи та Ради Міжнародної громадської організації “Світовий Конгрес Бойків” із учасниками та гостями з діаспори, а також вшанування пам’яті Степана Попеля біля художньо-меморіальної таблиці на приміщенні ДЮСШ «Юність» м.Турка.

О 19:00 год – вечірній концерт.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ