На українському кордоні на період Пасхальних та травневих свят посилять заходи безпеки

На українському кордоні на період Пасхальних та травневих свят посилять заходи безпеки

Під час Пасхальних та травневих свят Держприкордонслужба України посилить заходи безпеки на державному кордоні та в контрольованих прикордонних районах.

Як повідомляє Держприкордонслужба, основна мета зазначених заходів  – недопущення проникнення під виглядом мирних громадян терористів, диверсантів та провокаторів, а також провозу зброї, засобів терору та інших заборонених предметів через державний кордон.

Для забезпечення безпеки прикордонники взаємодіятимуть з представниками Національної поліції, Національної гвардії України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та здійснюватимуть ретельну перевірку документів осіб та транспортних засобів, які знаходитимуться поблизу державного кордону. Також прикордонники перевірять готовність корабельно-катерного складу до дій у разі ускладнення обстановки, а також здійснюватимуть заходи з метою контролю та перевірки за виходом морських та річкових суден.

У повідомленні зазначається, що у період святкових днів прикордонники забезпечуватимуть цілодобове чергування ситуативних груп для реагування у випадку зміни обстановки, а також з метою локалізації конфліктних ситуацій у пунктах пропуску та на державному кордоні. У прикордонних підрозділах, особливо в тих, які задіяні в антитерористичній операції в Луганській та Донецькій областях будуть проведені  додаткові практичні заняття щодо протидії терористичній діяльності бойовиків та готовності до відбиття у разі раптових нападів.

Впродовж тижня  Держприкордонслужба  ініціює  проведення нарад з керівниками обласних, районних рад, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, які стосуватимуться окремих питань забезпечення безпеки і  захисту національних інтересів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ