На вихідних у Львівському Кіноцентрі – знову шахова тематика

Львівський Кіноцентр до Чемпіонату світу з шахів серед жінок підготував спеціальну програму. У суботу, 12 березня, о 15:00 год. транслюватимуть фільм «Сьома печатка». У неділю, 13 березня, о 15.00 год. – фільм «Фламандська дошка» (російською мовою).

Сьома печатка

Жанр: фентезі, драма

Країна: Швеція

Режисер: Інґмар Берґман

Актори: Ґуннар Бьернстранд, Макс фон Сюдов, Бенгт Екерот, Нільс Поппе, Бібі Андерссон

Хронометраж: 95 хв.

У середині XIV століття лицар Антоніус Блок і його зброєносець повертаються після десяти років хрестових походів до рідної Швеції. Блок втомився від життя і не бачить навколо себе нічого, заради чого варто було б продовжувати тягнути своє існування. Але він хоче переконатися в тому, що Бог – є…

Фламандська дошка

Жанр: трилер

Країна: Великобританія, Іспанія, Франція

Режисер: Джим МакБрайд

Актори: Кейт Бекинсейл, Джон Вуд, Шинед Кьюсак

Хронометраж: 110 хв.

Джулія працює реставратором картин, і черговим її завданням стає твір фламандського художника Пітера ван Гюйс «Гра в шахи». Її власник, дон Мануель, збирається продавати картину, оскільки йому нічим розплачуватися з боргами. Але під час рентгену Джулія виявляє другу картину, приховану під полотном. Роботодавець Джулії Менчу радить дівчині звернутися до фахівця з фламандського живопису Альваро. Незабаром Джулія і Менчу, так і не дізнавшись нічого нового про таємничу картину, відправляються до маєтку дона Мануеля, який допомагає їм правильно перевести напис на другій картині – «Хто Убив Лицаря». Незабаром Джулії стає зрозуміло, що вся розгадка полотна криється в шахівниці, зображеній на картині.

Нагадаємо, 12 березня у Львівському Кіноцентрі о 12:00 год. відбудуться змагання зі шахів серед вихованців дитячих клубів Франківського району.

А 13 березня (в подальшому кожної неділі) о 12:00 год. в парку «Горіховий гай» на площі перед Lviv Film Center триватимуть районні змагання з шахів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ