На вихідних у Львові відбудеться Модель ООН

Львівська Модель Організації Об’єднаних Націй вкотре стане майданчиком для відтворення діяльності найбільш впливової організації світу та обговорення міжнародних викликів для учасників з усієї України, що представлятимуть інтереси 85 держав світу. Подія, темою якої є «Цілі Сталого Розвитку», організовується ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» та відбуватиметься 22-24 квітня в Інноваційному комплексі УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а.Старт заходу о 12 годині. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Серед партнерів заходу – Представництво ООН в Україні, програма «Молодіжний делегат ООН», Інститут лідерства та управління, Школа української мови та культури, ГО «Час Справедливості», управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, «Громадське.Львів» та інші партнери.

 

«Цьогорічна Модель прийме 110 делегатів з усієї України, які протягом трьох днів перетворюються на дипломатів і навіть змінюють громадянство, аби найбільш точно відтворити діяльність справжніх комітетів ООН – Ради безпеки, Ради з прав людини, Економічної та соціальної ради та Всесвітньої туристської організації. Кожен комітет має свою окрему тему до обговорення, але всі вони в той чи інший спосіб розкривають поняття Цілей сталого розвитку – програми, що була розроблена ООН для розвитку людства», – зазначив Тарас Репицький, голова правління ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» та засновник Львівської Моделі ООН.

 

«Цей проект – це чудова можливість для молоді та зацікавлених осіб підвищити свої навички та знання, а також розвинути свій лідерський та освітній потенціал», – додав Віталій Сергійчук, один з головуючих заходу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ