На вихідних у Львові відбувся Міжнародний фестиваль українського танцю та культури

З 11 до 14 серпня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль українського танцю та культури, а сам гала-концерт фестивалю відбувся у Львівському оперному театрі. Про це інформує ЛМР.

«Другий рік фестивалю показав як танцюристи та співаки з усього світу вирушають до Львова, щоб поділитися між собою своєю пристрастю до українського танцю. Учасники є членами українських громад у таких країнах, як Канада, Аргентина, США, Велика Британія та багатьох інших», – зазначають організатори.

Фестиваль відбувся в різних місцях Львова: Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького та у Львівському оперному театрі.

«Я дуже радий успіху нашого другого щорічного Міжнародного фестивалю українських танців та культури. Мало того, що всі гості з усього світу провели тут чудово час, це було чудовим зближенням націй, культур та людей, щоб поділитися своєю пристрастю до України та її дивовижною культурою. Для деяких це було перше повернення на землю предків, які давно залишили покоління», – додали організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ