На водних об’єктах Львова торік загинули 2 особи

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста, у квітні-травні 2015 року виконавчі органи Львівської міської ради проводили практичні заходи з попередження нещасних випадків. Про це повідомили на звіті управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

 

У місцях, невідведених для купання у місті Львові, 2015 року загинули дві особи (у водоймі поблизу парку «Погулянка» та в пожежній водоймі ПрАТ «Львівський іподром»).

 

Нагадуємо, що в місті нараховується більше 100 водних об’єктів, але тільки на одному з них дозволено купання (м. Винники).

 

У 2015 році були встановлені попереджувальні щити з написами про заборону купання. У середніх навчальних закладах були проведені показові заняття на Винниківському озері та інструктажі з учнями.

 

Працівники управління у квітні-жовтні 2015 року взяли участь у реалізації міжнародного проекту «Безпечна вода – Вдосконалення діяльності місцевих органів влади та аварійних служб». Цей проект відбувався спільно з фахівцями Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Відділом Суспільних проблем Народної і Міжнародної безпеки, факультету Інженерії цивільного захисту Головної школи Пожежної Служби Республіки Польща, в рамках міжнародного семінару та науково-практичної конференції «Управління безпекою на воді».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0