На вул. Личаківській розпочнуть встановлювати трамвайні плити

На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Основні роботи зосередженні на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», з наступного тижня розпочнуть встановлювати трамвайні плити.

 

«Ремонт на вул. Личаківська триває. Ми вже повністю демонтували трамвайну колію, контактну мережу, бруківку на вул. Личаківській від вул. Мечникова до вул. Богдана Котика.

 

Основні роботи зараз зосередженні саме на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Також провели реконструкцію старого водопроводу, що на вул. Личаківська-Мечникова-Круп’ярська.

 

Розриття вже загорнуто, засипано щебенем і піском, привезено трамвайні плини. З наступного тижня плануємо розпочати їх встановлення», – розповів провідний інженер технічного нагляду ЛКП «Львівавтодор» Валерій Щукін.

 

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Триватимуть роботи 8 місяців. Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше, – ремонт усіх комунікацій, зокрема, колектора.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ