На вул. Пластовій триває капітальний ремонт дороги

У Львові триває капітальний ремонт доріг. Один з масштабних цьогорічних об’єктів – ремонт вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської. Роботи проводить ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Про це інформує прес-служба ЛМР. 

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», під час капітального ремонту вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської буде замінено дорожнє покриття, замінено водопровід, газопровід, напірну і дощову каналізацію, заплановане встановлення зовнішнього освітлення з енергоощадними світильниками. Станом на сьогодні завершено усі підготовчі роботи, під час яких було розібрано 440 м бортових каменів. Також вже прокладено 1 км водопроводу діаметром 300 мм, 1,2 км напірної каналізації діаметром 300 мм та 36 м дощової каналізації діаметром 600 мм.

«Водопровід і каналізація прокладені в «зеленій зоні», яка йде паралельно з дорогою. На самій дорозі проводимо демонтаж старого покриття, зокрема копаємо корито для прокладання нового дорожнього покриття. Ці роботи проводимо від вул. Бескидської в напрямку до вул. Богданівської», – розповів Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ