На вул. Творчій відремонтували насосну станцію підкачування води

Відтепер 20 будинків на вулицях Грінченка та Творчій отримуватимуть якісніші послуги з водопостачання – цьогоріч ЛМКП «Львівводоканал» капітально відремонтувало насосну станцію підкачування води на вулиці Творчій, 2а. Загальна вартість реконструкції станції склала близько 200 тис. гривень. У цьому році планують облаштувати ще одну насосну станцію «Північну». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Станція, побудована 17 років тому, була обладнана насосними агрегатами, які фізично та морально застаріли й споживали надмірну кількість електроенергії. Під час реконструкції на станції змонтували нову енергоощадну насосну установку Wilo типу COR-3 MVI807/CR-EB (продуктивністю 20 м3/год, напором – 60 м), яка складається з трьох насосних агрегатів потужністю 3 кВт кожний. Завдяки новому обладнанню добова економія електроенергії складає 300 кВт/добу, що дає змогу економити понад 240 тисяч гривень за рік. Натомість вартість реконструкції цієї станції склала 198 тисяч гривень.

 

«Ця насосна станція працювала майже 20 років зі старим обладнанням, але, звісно, на той час, коли її монтували, це була сучасна установка. Так як ми кожен день розвиваємося, технології йдуть вперед, час диктує свої вимоги, то ми не хочемо зупинятися на місці і рухаємося з прогресом вперед. На сьогоднішній день ми зробили реконструкцію лише одної насосної станції. Наступна насосна станція, яку ми плануємо зробити, це станція «Північна», яка є у районі вул. Щурата, вул. Миколайчука.

 

Станція на вул. Творчій обслуговує близько 14 багатоповерхових будинків. На цій насосній станції ми будемо економити близько 300 тис. гривень у рік, тобто у добу – 500-600 гривень.

 

Кожна насосна станція – це різна вартість. Вартість цієї станції, на вул. Творчій, 2а, – понад 200 тис гривень, а у перинатальному центрі насосна станція коштуватиме нам понад 2 млн гривень. Тобто є різні станції, які обслуговують різну кількість мешканців міста Львова.

 

У цьому році пануємо завершити роботи на насосній станції «Північній». Частину робіт ми там вже зробили, провели капітальний ремонт, закупили обладнання для насосної станції і зараз будемо проводити загально-будівельні роботи. Ці роботи ми плануємо зробити у цьому році. У місті є ще близько 10-ти таких насосних станцій, які нам необхідно переобладнати. У рік ми виконуємо роботи на 2-3 таких станціях», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ