На Яворівському полігоні завершились міжнародні навчання для військових служби правопорядку

Днями на базі міжнародного центра миротворчості та безпеки при Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся подвійний випуск спеціалістів військової служби правопорядку. Українських фахівців навчали досвідчені інструктори з Польщі, Литви, Канади та Італії. Про це повідомили у прес-центрі Міністерства оборони України.

 

Так, одна з груп військових правоохоронців невдовзі поповнить склад Українсько-Польсько-Литовської бригади. Інші спеціалісти отримали необхідний досвід роботи під час масових заворушень і невдовзі повернуться до своїх підрозділів.

 

“Я високо оцінюю підготовку наших фахівців, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової служби правопорядку у ЗС України, начальник ГУ ВСП ЗС України генерал-майор Ігор Криштун. – А також, ті знання, які нам надають наші партнери. Обмін досвідом і навчання чомусь новому – це завжди корисна справа”.

 

Варто зазначити, далі на випускників навчального курсу чекає цікавий курс мовної та спеціальної підготовки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ