На Жовківщині для дітей організували «Літню дитячу іконописну школу»

Сьогодні, 8 серпня, відбувся черговий майстер-клас «Літньої дитячої іконописної школи». У Музеї «Староскварявський іконостас 16-18ст»  зібрались діти із нахилом до малювання старшого і середнього шкільного віку зі Старої Скваряви та сусідніх сіл Жовківщини. Про це інформує прес-служба ЛОДА. 

Протягом декількох годин діти мали можливість ознайомитись із давньою технікою малярства, згідно канонів іконопису. На липовій дошці натуральними фарбами, маючи за взірець ікону XV століття, вони власноруч малювали ікони.

“Ми поставили собі за мету організовувати цікаве та корисне дозвілля для дітей у всіх, навіть найменших населених пунктах області. Два роки тому ми стартували із проектом “Активуйся”, до якого залучили найактивніших та найкреативніших працівників галузі культури. Минулого року ми розпочали літні канікули у с. Стара Скварява із школи гончарства, а сьогодні це вже невелика філія мистецької школи, навчання у якій відбуваються не лише на канікулах, а й на постійній основі, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало. – Цього року ми вирішили урізноманітнити літнє дозвілля для дітей, а оскільки у с. Стара Скварява працює унікальний музей – «Староскварявський іконостас 16-18 ст», ініціювали створення літньої іконописної школи для дітей. Сьогодні тут навчаються діти із багатьох навколишніх сіл. Сподіваюсь, що кращі роботи юних художників ми презентуємо на виставці у Львові”.

Заняття в іконописній школі триватимуть впродовж літніх канікул.

Нагадаємо, торік у селі Стара Скварява на Жовківщині відбулась «Літня дитяча гончарна школа”, у межах якої місцеві діти вчилися ліпити із глини гончарні вироби.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ