На зиму у Львові заготували 15 тис куб м піску

Комунальні служби міста готові до роботи в зимовий період. Як розповіли учора під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, для механізованого прибирання міста від снігу підготовлено 141 одиницю снігоприбиральної техніки – це піскорозкидувачі, підмітальні машини, трактори, грейдери тощо. Також для посипання дорожнього покриття на зимовий період заготовлено 15 тис. куб. м. піску. Про це інформують у ЛМР.

Зі слів директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, для прибирання міста від снігу підготовлено 141 одиницю снігоприбиральної техніки. Зокрема, 120 машин перебувають на балансі  шляхово-ремонтних підприємств районних адміністрацій і обслуговуватимуть  5 районів: Галицький, Личаківський, Франківський, Залізничний та Шевченківський. Прибирання у Сихівському районі здійснюють приватні підприємства, і цей район міста прибиратиме 21 одиниця спецтехніки.

Також на зимовий період заготовлено 15 тис. куб. м. піску, що, за словами, посадовців, є абсолютно достатнім для проходження зимового сезону. Закуповувати бішофіт Галицький район, як торік, цього року не буде, оскільки він не є ефективним – результат такий, як і від використання технічної солі.

Також зі слів заступник начальника управління інженерного господарства ЛМР  Андрія Мончака, за потреби, до роботи буде залучено додаткових працівників – ШРП набиратимуть водіїв, щоб забезпечити цілодобове чергування.

Додамо, що всі об’єкти житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту міста готові до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

«З 3 жовтня було розпочато опалювальний сезон для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та культури, з 10 жовтня було подано тепло у всі будинки, які є на території міста Львова. Всі будинки комунальної власності взяли тепло, до всіх будинків ОСББ, відомств та ЖБК тепло також було подано. Котельні і ЦТП на 100% готові до опалювального періоду», – зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури  ЛМР Ірина Маруняк.

«Всі установи гуманітарного блоку також є готовими до опалювального сезону – підписані акти готовності. Лише однин навчальний заклад буде запускати систему опалення з 1 листопада, оскільки зараз там завершується ремонт системи опалення. Це школа № 35 на вул. Шухевича», – сказала директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ