Наші працівники збирають кошти на повірку лічильників, – ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», працівники підприємства не ходять по квартирах мешканців і не збирають кошти на повірку будинкових лічильників теплової енергії. Якщо до когось приходять люди, які називають себе працівниками теплопостачального підприємства і збирають кошти на повірку лічильників – це шахраї.

 

У ЛМКП «Львівтеплоенерго» звернулись мешканці одного з будинків, який обслуговує дане підприємство, і розповіли, що до них прийшли чоловіки, які назвалися працівниками ЛМКП «Львівтеплоенерго», та збирають кошти на ремонт і повірку лічильника теплової енергії, відповідно до нової Постанови Кабінету Міністрів України «Про метрологію».

 

«Ніхто з працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» не ходить по квартирах мешканців і не збирає кошти на повірку лічильників. Дякуємо мешканцям, які звернулися і поцікавилися чи наші працівники таким займаються і, відповідно, попередили про таке шахрайство. Просимо мешканців бути обачними і не давати жодних коштів таким особам», – розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ