Наступного тижня у Львові – Форум е-врядування

У Львові триває безкоштовна реєстрація на Другий форум електронного врядування 451°Е, який відбудеться 26 листопада в Українському Католицькому Університету (вул. Козельницька, 2а). Кількість місць – обмежена. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Програма заходу – надзвичайно насичена, на учасників очікує безліч цікавих панельних дискусій, під час яких спікери та експерти розглянуть основні зміни впродовж останнього року у сфері електронного врядування. Що чекає на нас у майбутньому? Скільки часу нам на це потрібно? Куди рухатись Україні  у сфері е-врядування та які основні пріоритети на 2017 рік ставити перед собою? Ці та інші питання розглядатимуть під час Форуму.

 

Серед спікерів, які братимуть участь у панельних дискусіях, будуть представники державної та місцевої влади, фондів та громадських організацій, іноземні та українські експерти, відомі стартапери та багато інших людей, які  працюють над розвитком е-врядування в Україні.

 

Так, Георгій Вашадзе, грузинський політик, член Парламенту Грузії та засновник Фонду Інновацій і розвитку, розкаже про міжнародний досвід у впровадженні електронного урядування, а посол Естонії в Україні Герт Антсу – про те, де взяти на це гроші. Будуть присутні також міністр юстиції України Павло Петренко та міністр інфраструктури Володимир Омелян. Окрім цього, на Форумі презентують результати проекту «Розумний район» у Львові та розкажуть про те, які ж саме інновації впроваджуватимуть на території району-переможця.

 

Реєстрація на події Форуму – за посиланням. Станом на зараз, залишилось до 100 вільних місць.

 

Також львів’ян запрошують випити ранкової кави із паралімпійським чемпіоном Андрієм Демчуком о 8.00 год, послухати про його історію успіху та зарядитися натхненням і бадьорістю на увесь день. Вхід – за окремою реєстрацією:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfk6t-zCML9ezJ-WFokILWOL2rGtO63RrCmipq8JYnhYudBuw/viewform.

 

Окрім цього, у рамках Форуму відбудеться відкрита лекція відомого вченого-економіста Олександра Пасхавера, який розкаже про те, як інновації трансформують наше майбутнє, який є економічний ефект від впровадження тих чи інший сервісів та яке майбутнє чекає сучасні українські міста. Зареєструватися можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScorDNKgyJmVGV-jZQpicLg6hzf17Ydb7EZmM48VsVpprh76g/viewform

 

Організатор заходу – управління IT Львівської міської ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ