Навчальний рік у школах Львова розпочнеться з уроку про екологічну культуру

Освітяни міста розповіли про тему цьогорічного Першого уроку та наголосили на важливості донесення до молоді цінностей захисту та піклування про навколишнє середовище. Про це інформує ЛМР.

«Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти м. Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз’яснити необхідність сортування і повторного використання сміття»,-  розповіли в управлінні освіти ЛМР.

Відтак, управління освіти ЛМР рекомендує провести Перший урок 2017/2018 навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на тему: «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та  енергонезалежності України».

Форму проведення уроку учитель обирає самостійно.

Також додамо, що станом на 1 вересня 2017 року  у загальноосвітніх навчальних  закладах м. Львова: 8424 першокласники,  учнів 11-х класів – 4016.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ