Навесні на Львівщині тестуватимуть екс-міліціонерів

Поліцейських, що увійшли до груп швидкого реагування поліції, які працюватимуть в усіх районах Львівської області, вже незабаром переатестовуватимуть. Про це розповіла голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе під час брифінгу сьогодні, повідомляє «Вголос».

 

Хатія Деканоїдзе зазначила, що переатестовуватимуть не лише працівників груп швидкого реагування, а й усіх колишніх міліціонерів.

 

За словами керівника Нацполіції, зараз закінчується переатестація поліцейських у Хмельницькій області, майже розпочали тестування на Волині, після якої на черзі буде Львівська область.

 

«Сподіваюся, що всі, хто зараз працює у групах швидкого реагування, точно пройдуть переатестацію. А це залежить від того, як ці люди працюватимуть на місцях, яке матимуть ставлення до громадськості. Неприємно, якщо ми будемо декларувати одне, а робити інше», – сказала Хатія Деканоїдзе.

 

Вона додала, що у Львові, як в усій Україні, у комісії з переатестації обов’язково братимуть участь громадські активісти. Назвати точну дату початку тестування Хатія Деканоїдзе не змогла, однак сказала, що це буде приблизно наприкінці березня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ