Небайдужих просять допомогти безхатькам у Львові

Уже багато років у Львові на вул. Кирилівській, 3а функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян, в якому потребуюча людина може отримати не лише ночівлю, харчі і допомогу, а й відновити документи. Як розповів керівник Центру Олександр Бородін, зараз окрім відділення нічного перебування, працює ще й денний пункт обігріву. Про це інформує ЛМР.

Так, відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу, працює у Центрі щоденно, з 20.00 до 08.00 год. Також на 2-му поверсі Центру діє пункт денного обігріву, куди всі, хто цього потребує, можуть прийти зігрітися і попити теплого чаю. Він діє з 08.00 до 20.00 год.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, проте небайдужих львів’ян просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр теплий одяг – светри, штани, куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, бо тут у ньому завжди є потреба. Також – білизну, шкарпетки, тощо. Речі можна приносити за адресою: вул. Кирилівська, 3-а (бічна Шевченка). Телефон: 233-14-79.

Зазначимо, що у 2017 році станом на 1 листопада послугами Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб скористалися 1 434 особи, з них на ночівлю залишались 174 особи. На облік взято 187 бездомних осіб, виготовлено паспорти для 51 особи, надано реєстрацію 145 особам, влаштовано в геріатричний пансіонат 10 осіб. Також за цей період надано 998 юридичних консультацій, а також 685 особам надано медичну допомогу. Окрім того, здійснено 138 соціальних патрулів, під час яких виявлено 41 особу.

Додамо, що при значному зниженні температури повітря, Центр обліку та нічного перебування бездомних спільно з БО Регіональний центром соціальної адаптації відкриють пункт обігріву на і вул. Личаківській, 56. Він працюватиме у будні дні з 9.00 до 18.00 год. Також, за необхідності, працюватиме пункт обігріву і на вул. Сербській, 15 (приміщення ЛКП «Старий Львів»).

Довідка. Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ