Нейрохірург зі світовим іменем проведе у Львові семінар про новітні методики оперативних втручань

Львів розвиває співпрацю з Першим медичним центром Тель-Авіва (Ізраїль). Впродовж 17-18 лютого на базі міської Лікарні швидкої медичної допомоги відбудеться конференція з нейрохірургії за участю нейрохірурга зі світовим іменем, професора Цві Рама. Під час конференції обговорюватимуть новітні методики оперативних втручань та підпишуть Меморандум про подальшу співпрацю ізраїльських та львівських лікарів.

 

Конференція, яку проведе у Львові один з визнаних світових авторитетів у галузі нейрохірургії, завідувач нейрохірургічним відділенням ізраїльської клініки Іхілов, професор Цві Рам, призначена для нейрохірургів, ендокринологів, невропатологів, рентгенологів та онкологів. Під час заходу обговорюватимуть новітні методики оперативних втручань, які проводять у стані активності пацієнта, та малоінвазивні ендоскопічні операції на закритому мозку.

 

Професор огляне нейрохірургічну базу лікарні швидкої допомоги та познайомиться з провідними нейрохірургами Львова.  Також – проконсультує попередньо відібраних пацієнтів з найскладнішими або спірними випадками.

 

Окрім того, у межах візиту буде підписано Меморандум про подальшу співпрацю Львова з Тель-Авівом. Завдяки цьому ізраїльські та львівські лікарі обмінюватимуться досвідом та світовими техніками оперування, щоб забезпечувати пацієнтам максимальну безпеку та високий рівень оперативних втручань.

 

Довідка

Професор Цві Рам – один з визнаних світових авторитетів у галузі нейрохірургії, фахівець з хірургії мозку і гіпофізу, завідувач нейрохірургічним відділенням клініки Іхілов (Ізраїль), автор більше 120 наукових робіт з нейрохірургії.

Спеціалізується на проведенні малоінвазивних і складних операцій з видалення пухлин головного мозку і гіпофізу (включаючи операцію з доступом через ніс і стереотаксичну радіохірургію), лікування аневризм та інших патологій судин головного мозку, експерт у галузі комплексної хірургії пухлин головного мозку, лікування гідроцефалії, важких форм епілепсії, хвороби Паркінсона, дистонії та інших рухових дисфункцій.

Клінічний досвід професора Цві Рама – понад 30 років, не враховуючи 5-ти років служби в Армії Оборони Ізраїлю офіцером  медичної служби. Після 6-ти років роботи нейрохірургом, в 1991 році, Цві Рам протягом 3 років працював у США. Повернувшись в Ізраїль, він 5 років пропрацював старшим нейрохірургом клініки Іхілов, 4 роки обіймав посаду заступника завідувача нейрохірургічним відділенням. Опісля, у 2003 році, став завідувачем відділенням і обіймає цю посаду до сьогодні.

Освіта і медична практика:

• Тель-Авівський університет – закінчив медичний факультет;

•  Медичний центр Шиба – стажувався в галузі нейрохірургії;

• Національний інститут охорони здоров’я (США, Бетесда, штат Меріленд) – брав участь в розробці використання генної терапії при лікуванні пухлин головного мозку в рамках відділення нейрохірургії.

Членство в професійних асоціаціях:

• Ізраїльська асоціація нейрохірургів;

• Американська асоціація нейрохірургів;

• Європейська асоціація нейрохірургів;

• Американський конгрес нейрохірургів;

• Американська асоціація нейрохірургічних досліджень;

• Міжнародне товариство вивчення гіпофізу, відділення США;

• Член Нейроонкологічної комісії Європейського об’єднання нейрохірургічних товариств;

• Представник Міжнародної федерації нейрохірургів в Ізраїлі;

• Ізраїльське суспільство лікування раку, член Нейроонкологічної комісії.

Додаткові посади:

• Голова Об’єднання Європейських Асоціацій Нейрохірургів (NEOS);

• Член виконавчого комітету Американської Асоціації нейрохірургів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ