Нерухомість на Старознесенській суд повернув у комунальну власність

За втручання прокуратури в комунальну власність м. Львова повернуто незаконно відчужене майно. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

З метою захисту інтересів територіальної громади м.Львова в сфері комунальної власності, беручи до уваги, що спори з приводу незаконного вибуття нерухомого майна – нежитлових приміщень по вул. Старознесенській, 194 у м.Львові, з власності територіальної громади міста Львова тривають з 2011 року, прокуратурою Львівської області відповідно до ст.23 Закону України «Про прокуратуру» у вересні 2016 здійснено вступ у розгляд справи про скасування свідоцтва про право власності та витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння.
Як наслідок, 25 січня поточного року господарським судом Львівської області позов Львівської міської ради, в інтересах якої здійснено вступ прокуратурою, задоволено в повному обсязі. Відтак нерухоме майно по вул.Старознесенській, 194 у м.Львові, загальною площею 104,6 кв.м. повернуто до комунальної власності.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0