Незрячі діти всієї України отримали для читання ще одну книгу, надруковану у Львові

Книгу Катерини Бабкіної «Шапочка і кит», тиражем 50 примірників, надрукували шрифтом Брайля для незрячих дітей всієї України співробітники Ресурсного центру Львівської політехніки. Видання вже розійшлось у всі без винятку обласні центри України, поповнюючи фонди обласних і міських бібліотек, спеціальних шкіл-інтернатів. Про це повідомила керівник Ресурсного центру Оксана Потимко. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 
Книгу адресно отримають також школярі, що навчаються за програмою інклюзивної освіти у Львівській, Дніпропетровській, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій, Волинській, Тернопільській, Вінницькій, Херсонській областях.

 

Організатором проекту є Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», який активно публікує літературу шрифтом Брайля і постачає її в кожну область України. Тексти для друку надає «Видавництво Старого Лева», з яким організація тісно співпрацює вже кілька років поспіль.

 

Фінансовим партнером друку стала БО «Фонд родини Нечитайло», а принтер для друку надав МБФ «Давай допоможемо».

 

«Звичний тираж книг брайлем складає від 2 до 15 видань, зрідка за державні кошти друкують тираж 50 – 120 примірників. Тому вклад громадської організації осіб з інвалідністю у справу адаптації творів брайлем для незрячих дітей є очевидним», – наголошує Оксана Потимко.

0КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ