Нідерланди вкладуть кошти в аграрний сектор в Жовківському районі

У Жовківському районі за підтримки нідерландського уряду реалізовуватимуть пілотний проект європейського партнерства MATRA, який покликаний допомагати у розвитку сільського господарства та сільських територій. Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського та керівника проекту Ольги Жовтоног. Повідомила прес-служба ЛОДА.

 

“Учасниками проекту стануть голови сільських рад, місцеві підприємці, які працюють в аграрному секторі та екотуризмі, фермери, – розповів Ростислав Замлинський. – Вони напрацьовуватимуть спільні проекти з розвитку територій та сільського господарства. Після чого виберуть п’ять кращих і пропонуватимуть їх на розгляд інвесторів. Окрім того, для усіх учасників проекту організовуватимуть семінари, тренінги та круглі столи. Також вони поїдуть у Нідерланди для обміну досвідом та зустрічі з потенційними партнерами”.

 

Своєю чергою Ольга Жовтоног наголосила, що Жовківщина обрана не випадково для реалізації проекту: “Це унікальна територія, куди можуть приїжджати туристи та підприємці з усієї Європи. Цим надбанням треба пишатися та розвивати”.

 

Слід зазначити, що проект MATRA працює у Херсонській та Київській областях. Зараз його поширили на інші регіони України – Львівську, Волинську, Полтавську області. Проект впроваджуватиметься за підтримки Міністерства закордонних справ та Посольства Нідерландів в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ