Новий завод буде мати здатність переробляти до 80% відходів, – міський голова Львова

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, ведуться роботи, щоб вирішити проблему із сміттям у Львові. Ведуться переговори із мерами інших міст, завершується розробка техніко-економічного обґрунтування, а також пошук нової ділянки для заводу. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Більше 100 днів Львів знаходиться у сміттєвій блокаді. Я таємно веду перемовини із тими чи іншими міськими головами, щоб вони дозволили вивозити сміття. Тому що іде блокада, таке враження, на загальноукраїнському рівні. Звичайно, що це питання можна розв’язати, якщо негайно приступити до рекультивації існуючого полігону. Тому що проект, який розробив інститут Гірхімпром, передбачає рекультивацію, власне, використовуючи спресоване сміття. Потім зверху накривається відповідний шар землі і робиться дегазація і ми забудемо про цей полігон на все своє життя. Плюс будівництво нового заводу. Ми сьогодні завершуємо розробку ТЕО і будемо приступати до проектування нового заводу.

 

Новий завод буде мати здатність переробляти до 80% відходів. Тобто, лише 20% потрібно буде тратити на захоронення. Також буде мова стояти про нову ділянку в межах області. Тому що ми не маємо права робити полігон в межах міста. Дуже складна ситуація сьогодні. Я розумію, що в державі також є дуже багато проблем і в обласній адміністрації дуже багато проблем. Наразі ми вивозимо сміття і в межах області, і в межах України. Це дуже важко, це дуже складно, тому що є дуже багато перепон, але інших варіантів я не бачу», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ