Обласні обранці хочуть ініціювати повернення ЛАЗу в державну власність

Відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради, повідомляє прес-служба ЛОР.

 

Депутати розглянули проект Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2016 – 2018 роки. Внісши низку правок, депутати погодили текстову частину програми і доручили профільному департаменту підготувати перелік об’єктів з урахуванням готовності ПКД, ступеня готовності й уточненим кошторисом для затвердження комісією. При обговоренні цього питання комісія врахувала низку звернень депутатів, в тому числі і Народного депутата України Тараса Батенка. 

 

Також депутати розглянули  лист громадської ради ветеранів Львівського автобусного заводу щодо повернення ЛАЗу в державну власність. “Це питання не нове, і більше того, ЛАЗ не єдине підприємство Львівщини, на якому припинене виробництво продукції, зазначив голова комісії Богдан Гагалюк. Це питання потребує законодавчого врегулювання”. Комісія підтримала пропозицію голови і вирішила підготувати та винести на розгляд сесії звернення до Президента України та міжфракційного депутатського об’єднання “Львівщина” у Верховній Раді України з пропозицією прийняти закон, який дозволить повертати у державну власність підприємства, на яких власник припиняє виробництво.

 

Окрім того депутати розглянули звернення Г. Бабич щодо будівництва багатоповерхового будинку в смт. Брюховичі – м. Львів. Ознайомившись з матеріалами – вирішили скерувати звернення до прокуратури та Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області для перевірки наведених у зверненні фактів та вжиття відповідних заходів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:29, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:04, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:30, вівторок, 19 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0