Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: стан та перспективи

Сьогодні, 12 вересня, у Львівській обласній раді відбувається публічна дискусія «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: стан та перспективи». Участь у її роботі бере заступник голови Львівської обласної ради, співголова конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області Володимир Гірняк, повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

У рамках заходу учасники проаналізують стан реалізації та перспективи Конкурсу проектів місцевого розвитку 2016-2017 років та презентують успіхи реалізації місцевих ініціатив.

 

«Ми сьогодні зібрали керівників районних рад, керівників ОТГ, експертів. Застереження і зауваження все одно є. У жовтні хочемо вносити зміни в наше положення про конкурс мікропроектів. Ми маємо певні свої думки, їх сьогодні озвучуємо назагал і хочемо почути пропозиції, власне, тих людей, які використовують кошти обласного бюджету і виконують ті чи інші роботи», – підкреслив Володимир Гірняк.

 

Заступник голови облради наголосив на тому, що конкурс мікропроектів – один із найуспішніших проектів, які реалізує Львівська облрада спільно із громадами. З року в рік він вдосконалюється та збільшує масштаби.

 

«Наша каденція дуже системно підійшла до цього питання. Проект розпочато у 2011 році. Але за 2011-2015 рік було реалізовано трохи більше, аніж 500 проектів. У 2016 році виділили суму 35 млн грн, потім – ще 15 і ще 10 млн грн. Було насправді дуже багато заявок. Цього року вже виділена сума 70 млн грн», – зазначив Володимир Гірняк.

 

Разом із тим він додав – не виключено, що у 2018 році буде збільшено фінансування мікропроектів та введено додаткові пріоритети. Зокрема, на певні екологічні програми.

 

За словами посадовця, дуже важливо, що мікропроекти реалізуються за участі місцевих громад – це самоорганізує людей, стимулює їх цікавитися ходом тих чи інших робіт. «Звичайно, вдосконаленню нема меж. Що є добре? Перемагають ті мікропроекти, де є місцева ініціатива. Люди самі слідкують, аби були виконані роботи, щоби вони були зроблені вчасно і якісно. Це дуже важливо», – акцентував Володимир Гірняк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ