Обласний природоохоронний фонд отримає додатково 10 млн грн

За 9 місяців 2016 року до спеціального фонду обласного бюджету – обласного фонду охорони навколишнього природного середовища зараховано 10 млн грн понадпланових надходжень. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, повідомила прес-служба ЛОДА.

 

Понадпланові надходження від сплати екологічного податку забезпечили департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з головним управлінням Державної фіскальної служби у Львівській області.

 

“Ці кошти дадуть змогу виконати у цьому році чимало додаткових першочергових природоохоронних заходів для вирішення невідкладних екологічних проблем в області”, – розповів Руслан Гречаник.

 

За його словами, у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА сформували і додатковий Перелік природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році  як додаток до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки. Зазначений перелік погодили профільні комісії обласної ради та затвердили на сесії обласної ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ