Очільник академії МВС Грузії завітав з робочим візитом до ЛьвДУВС

Очільник академії МВС Грузії завітав з робочим візитом до ЛьвДУВС

З метою налагодження ефективної співпраці між відомчими вищими навчальними закладами України та Грузії, Львівський державний університет внутрішніх справ 8 лютого відвідали ректор Академії МВС Грузії Гіві Міканадзе та його радник Давід Гелашвілі. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

 

У рамках візиту грузинські представники розповіли про шляхи розвитку відомчої освіти у Грузії та нові напрями міжнародного співробітництва, а також поділились ідеями співпраці з Україною, зокрема Львівським державним університетом внутрішніх справ.

 

Коротко про історію ЛьвДУВС, його структуру та напрями підготовки фахівців, участь колективу в реформуванні вітчизняної правоохоронної системи розповів гостям ректор вишу полковник поліції Роман Благута. Своєю чергою ректор Академії МВС Грузії розповів присутнім про очолюваний ним навчальний заклад, який до слова єдиний у країні, та висловив сподівання, що вже у цьому році співпраця з ЛьвДУВС перейде в практичну площину.

 

«Ми вдячні, що ви знайшли час і прибули з візитом. Слід відзначити, що у вас дуже цікавий підхід до організації освітнього процесу. Приємно також чути, що в Грузії Міністерство внутрішніх справ і Академія – це партнери, які разом думають як правильно і якісно здійснювати підготовку поліцейського. Я вважаю, що ваша пропозиція щодо вступу ЛьвДУВС до Асоціації Європейських Коледжів Поліції (AEPC) – дуже цікава, і ми обов’язково заповнимо необхідну заявку, – зазначив Роман Благута, наголосивши, що колектив Львівського державного університету внутрішніх справ щиро радий можливості співпраці з Академією МВС Грузії.

 

По завершенню офіційної зустрічі для грузинських представників було проведено ознайомчу екскурсію навчальним закладом. Так, гості відвідали Народний музей, де більше дізнались про історію університету та поліції Львівщини, криміналістичний полігон і стрілецький тир.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ