Один із найкращих норвезьких ІТ тренерів навчатиме спеціалістів у Львові

З 3 до 5 листопада Львів відвідає Ґайєр Амшьйо – один із найкращих норвезьких спеціалістів у галузі проектного ІТ менеджменту. Основною метою візиту Ґайєра до Львова є проведення триденного тренінгу для менеджерів ІТ проектів, які використовують Agile підхід та інструмент Scrum у своїй роботі. Ґайєр Амшьйо має право проводити таке навчання, адже має сертифікацію від Scrum Alliance – організації, яка з 2001 року займається освітою та підготовкою Agile та Scrum спеціалістів.

Сертифікат від Scrum Alliance дозволяє офіційно використовувати звання ScrumMaster та є визнаним у цілому світі. Проводити сертифікацію можуть лише тренери, які пройшли спеціальне навчання. Ґайєр отримав таке право ще у 2004 році, і став першим у Норвегії сертифікованим тренером Scrum Alliance. З того часу він провів навчання та сертифікацію понад 1500 спеціалістів. На думку організаторів події, проведення таких тренінгів допоможе якісно підняти рівень проектного менеджменту серед місцевих компаній.

Працювати з програмним забезпеченням Ґайєр Амшьйо розпочав у 1980-х роках. Спершу, як тестувальник та програміст, згодом як менеджер проектів. Також він викладав в університеті Осло, організовував перші у Норвегії курси та тренінги присвячені Agile, брав участь у дослідженнях присвячених покращенню процесів розробки програмного забезпечення.

Після проведення тренінгу та сертифікації, Ґайєр виступить топ-спікером на анти-конференції, присвяченій Agile, Scrum та Kanban, яка відбудеться 5 листопада.

Це перший візит Ґайєра Амшьйо до Львова на запрошення Agile Space – ініціативи, яка проводить тренінги, семінари, конференції та неформальні зустрічі, присвячені Agile та Scrum у Львові.

Детальніше: http://agile.symphony-solutions.eu/

Довідка

Agile – підхід до ведення проектів, певний світогляд, який передбачає використання основних чотирьох принципів Agile, сформульованих 2001 року у так званому маніфесті Agile:

•        Люди та співпраця важливіші за процеси та інструменти

•        Продукт, який працює, важливіший за вичерпну документацію

•        Співпраця із замовником важливіша за обговорення умов контракту

•        Готовність до змін важливіша за дотримання плану.

Згодом ці принципи лягли в основу інструментів Scrum та Kanban, які широко використовуються у проектному менеджменті та дозволяють гнучкий підхід до розробки продукту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ