Офіцери групи цивільно-військового співробітництва «Луганськ» дякують Львову за підтримку

Від офіцерів групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» надійшла подяка Львову за підтримку та надання допомоги військовослужбовцям та цивільному населенню, які постраждали внаслідок ведення бойових дій на території Луганської області, повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Особливо звертають увагу на діяльність громадської організації «Будуймо Україну разом», яка постійно допомагає цивільному населенню, тим самим спростовуючи неправдиві чутки щодо мешканців Західної України та створюючи позитивне враження про мешканців Львівської області в очах місцевого населення Східної України.

 

В січні 2015 року була організована допомога військовослужбовцям вздовж лінії розмежування в населених пунктах: Попасна, Золоте, Новотошківське, Кримське, Трьохізбенка, Станиця Луганська. У військові частини було передано тепловізори, військовий одяг, медикаменти, біноклі, підзорні труби, продукти харчування, для обладнання блок-постів поставлено клейонку, бензопили, цвяхи.

 

З травня 2015 року була проведена допомога військовослужбовцям ЗСУ та цивільному населенню. На початок навчального 2015 року забезпечено учнів засобами навчання (ранці, канцелярські приладдя) у населених пунктах: Тепле, Нижнє Тепле, Євсуг, Станиця Луганська.

 

Враховуючи це, офіцери щиро вдячні за організацію збору та доставки гуманітарної допомоги від жителів Львова та громадської організації «Будуймо Україну разом», адже місцевому населенню Луганської області та військовослужбовцям Збройних Сил України приємно відчувати тепло та турботу людей, які мешкають в західній частині держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ